Skocz do zawartości

Polskie tłumaczenie Latest Posts on Profile pod MyBB


Kajuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
 • Podobna zawartość

  • Last Users Threads in Profile Plugin for MyBB 1.8x display last threads in user profile.
   Wtyczka "Ostatnie tematy w profilu użytkownika" wyświetla listę ostatnich wątków. Domyślnie jest ich 10.
   Author: AliReza_Tofighi Fixed for MyBB 1.8.x: Vintagedaddyo Compatibility: 1.8.x Plugin Version: 1.1 License: GNU GPL v3 Tested on MyBB: 1.8.12 Last Updated: 2016 Languages: english, spanish, french, italian Similar Plugin: Latest Posts on Profile Download Last Users Threads in Profile

   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość.
  • Siemka. Wiecie jak w MyBB zrobić aby w profilu usera wyświetlały się jego ostatnie posty lub tematy?
  • Latest Posts on Profile Plugin for MyBB adds a new section to user profiles that will display their last posts. Plugin allow you to display a certain number of a user's most recent posts on their profile in a new section. 
   NOTE: Submission has been marked as vulnerable.
   The following should be added in line 236 to properly sanitize thread subjects.
   $d['tsubject'] = htmlspecialchars_uni($d['tsubject']); Wtyczka "Ostatnie posty w profilu" dodaje nową sekcję w profilu użytkownika która wyświetli ostatnio napisane posty.
   Uwaga. Wtyczka została usunięta z oficjalnej bazy MyBB ze względu na możliwą lukę bezpieczeństwa XSS.
   Author: fizz Compatibility: 1.8.x Plugin Version: 1.1 License: GNU GPL v3 Tested on MyBB: 1.8.16 GitHub: OLDsquez/Latest-Posts-on-Profile Last Updated: 2017 Polish Translation: Latest Posts on Profile PL Download Latest Posts on Profile

   Ukryta zawartość
   Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość. Previews

 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

  • Grafikiem nie jestem ale może się spodoba 🙂 Dodaję też plik PSD (edycja w programie Photoshop) jakby ktoś chciał sobie zmienić napis: Ukryta zawartość Zareaguj na post lub odpowiedz w temacie aby zobaczyć ukrytą zawartość.
  • Witaj Zenon. Program jest bardzo stary, wydany po raz pierwszy w 2004 roku. Rozumiem że posiadasz jeszcze wersję 1.0 bądź 1.1?  Z tego co widzę najnowszą i ostatnią wersją która została wydana, jest wersja 2.2.2 z 2008 roku. Niestety nie wspiera ona systemu Windows 7 ani tym bardziej Windows 10. Jeżeli chodzi o błąd to mówi on że nie próba ustawienia/zapisu danych dla pola ScreenFontName się nie powiodła.  Kod programu jest stary i nie jest kompatybilny z najnowszym systemem. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie przeniesienie się na nowszy program. Jest kilka tego typu programów, jednak musisz wziąć pod uwagę że nie wszystkie są w pełni darmowe a wiele z nich posiada ograniczenia. Sprawdź proszę poniższą listę programów do tworzenia drzewa genealogicznego: Drzewo Genealogiczne II (ograniczenia, wersja testowa)  Family Tree Builder (trzeba założyć konto online, ale jest darmowy i bez ograniczeń) Brother's Keeper (wersja testowa) Drzewo przodków (wersja demo)
×