Jump to content
Sign in to follow this  
Cezary

Poszukuję paczki pluginów Call Of Duty : Mod

Recommended Posts

Witam poszukuję paczki pluginów COD:MOD

Ogólne:

Paczka żeby zawiera

1. /Daj , /Wymien , /Sprzedaj ( Możliwość dania innemu graczowi perka lub wimiana perka za zgodą wybranego gracza lub sprzedanie perka za kase )

2. Nagrody w skrzyniach - ( Po zabiciu jakiegoś gracza wylatuje z niego skrzynia a w niej losowa nagroda np. Kasa , EXP , Perk albo minus 5 / 10 HP )

3. Apteczki na mapie ( Na całej mapie w danych kątach leżą apteczki które dają 10 hp i można doładować sobie max do 100 hp jeżeli ktoś ma więcej wbite w życie to przez apteczki i tak może wbić tylko 100 hp )

4. Konkurs ( Chodziło by oto że poprzez to można zdobyć dodatkowy EXP tzn co jakiś czas powiedzmy co 5 min na serwerze pojawia się KONKURS pytanie np 45+20-5 = Kto pierwszy odpowie i poda poprawną odpowiedź dostanie losowy EXP min. 100 max. 500 )

5. /Admin , /Admins ( Po wpisaniu tej komendy w say wyśliwetlają się administratorzy na serwerze On-Line )

6. /Misje , /M ( Chodziło by o kolejny sposób na zdobywanie EXP'a sposobem wykonywania danych misji np zabić kogoś 5 razy itd. )

7. Kultura i Anty reklama w say ( Chodzi oto że jak ktoś np użyję przekleństwa na czacie to nie wyświetla się przekleństwo tylko np Gracz : Zapraszamy na nasze forum , albo jak ktoś poda link lub ip serwera to piszę po prostu to samo co z przekleństwami )

8. Admin color chat ( Admin ma inny kolor w czacie )

9. Inne modele broni ( Coś pod grę Call Of Duty )

10. Podzielony EXP jeżeli ktoś zabierze komuś 100 HP a druga osoba dobije go tylko to ta pierwsza osoba dostaje 15 EXP za pomoc w zabiciu.

Jeżeli ktoś by zapakował paczkę pluginów + jakieś instrukcje dał link do download lub linki do tematów z każdymi pluginami dam piwko lub mogę nawet jakoś zapłacić z góry dzięki.

Share this post


Link to post

ja też własnie poszukuje paczkę cod moda ! bardzo pilne bedzie paczka bedzię +

Share this post


Link to post

Mogę zrobić te paczki amxx, ale nie za darmo, jeżeli jesteś chętny to zapraszam na gg.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...