Skocz do zawartości

Program do tworzenia przenośnych programów


azaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Który program do tworzenia przenośnych programów jest najlepszy

VMware ThinApp https://www.vmware.com/products/thinapp.html

Cameyo https://cameyo.com

EvaLaze https://www.doegel.de/404

czy jeszcze jakiś iny czy to jest tak że to zależy od programu?

Zauważyłem że nawet gdy z innego komputera się przeniesie z folderu Program Files jakiś program przez pendriwa do innego komputera to nie zaśmieca pulpitu ani menu start ani folderów systemowych ale nadal zapisuje w rejestrze systemowym (regedit) to samo co by był normalnie zainstalowany. Czy da się tak utworzyć program portable żeby to co w rejestrze zapisywał w swoim katalogu?

Czy sterowniki mogą istnieć w wersji portable na przykład program Vmware Workstation albo Deamon Tools wirtualne napędy portable?

Programu Nero Burning Rom próbowałem utworzyć portable ale się nie da. Jedynie gdy ktoś utworzy portable tego programu i wrzuci na stronę to wtedy działa.

Czy to dobry pomysł chcieć na siłę zamienić jak najwięcej programów w portable tych co się na co dzień korzysta jak Microsoft Office 2019 i przeglądarki internetowe?

Za kodeki w wersji portable może jedynie służyć VLC Media Player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jak jakiś linuks z aktualizacjami typu Rolling Release na przykład Arch Linux gdy jest aktualizowany to że się posypie dlatego że instaluje najnowsze programy ale one mogą nowszych wersji bibliotek niż te w systemie ale te najświeższe jeszcze nowszych i że lepsze są takie aktualizacje typu jak Ubuntu co wychodzi co jakiś czas cały system z dopasowanymi wersjami programów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×