Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Przy zmianie hasła Facebook zablokował konto


Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę i tu dla większego echa. Wiem że podobny wątek był ale wyczerpałem się z próbowania czegokolwiek. Mam ten sam problem z tym, że sam jestem sobie winien. Chciałem zmienić hasło na konto fb ale w polu stare hasło źle wpisałem. Po dwóch razach zablokowali mi konto bo podejrzana aktywność. Wszelkie próby odzyskania kończyły się jedynie prawidłową zmianą hasła które teraz działa ale niestety nie loguje bo zablokowane jest konto. Po wpisaniu hasła przez chwilę pojawia się moj profil i w ogóle ale za 2 sek wyskakuje komunikat o zablokowaniu. Folmularza nie mogę wysłać też bo za każdym razem gdy chce wysłać dostaje komunikat typu "Nie można przesłać informacji." Zaloguj się na swoje konto, aby powrócić na Facebooka lub aby wyświetlić dalsze instrukcje" 

Sprzeczne informacje. Jak mam się zalogować skoro jest konto zablokowane. Messengera też nie mogę odzyskać bo jest połączony z kontem fb. Niestety mail który był zarejestrowany i połączony z kontem pochodził sprzed kilku lat z onet.pl i prawdopodobnie jest usunięty, a jedyną opcją jaką widzę na stronce z komunikatem to oferują przesłanie kodu na ten mail który już nie istnieje. Nie mam juz pomysłów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co zrobisz, nic nie zrobisz!:bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piothr Ten dział nie jest przeznaczony do wrzucania tego typu rzeczy dlatego proszę o nie umieszczanie tutaj tego typu tematów. Są od tego odpowiednie działy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...