Skocz do zawartości

[Rysunki] Prace wykonane na potrzebę tworzenia menu


Stivmajster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autor: Karol

Screen / Demo: poniżej

Witajcie!

Prezentuje wam kilka rysunków mojego brata, który jest grafikiem (ale dużo lepszym ode mnie), specjalizuje się w rysowaniu ciekawych postaci do komiksów i innych tego pokroju. Czasami proszę go o pomoc w narysowaniu jakiś fajnych postaci czy historyjek komiksowych, aby trochę wzbogacić ulotki albo np. menu dla knajpy.

Te prace prezentowane poniżej zostały narysowane na potrzeby menu dla klienta.

Ogólnie nie znam się na takiej grafice, ale mi osobiście bardzo się podobają, a młodsi bywalcy w pizzerii chętnie oglądają karty dań :)

Poniżej rysunki o których mowa:

karol_12928.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do oceny wystawiamy tylko i wyłącznie prace własnego autorstwa bądź autorskie modyfikacje innych realizacji z zastrzeżeniem, iż musi zostać podany autor wersji oryginalnej, 

Nadal nie przeczytałeś regulaminu, a kiedyś Ci o nim wspominałem.

A co do prac, to co tu można powiedzieć, są wykonane na wysokim poziomie. Najładniej wykonana dla mnie jest ta mumia z piwem, mistrzostwo. Reszta również trzyma poziom, nie wiem co tu ocenić więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie dałem tej pracy do oceny :) Tylko aby ją zaprezentować :) "pozostałe prace" to chyba idealne miejsce na tego typu grafikę. Regulamin przeczytałem ;) A na początku tego forum masz wyraźnie napisane "Wszystkie inne pozostałe formy graficzne" ;) Mój brat wyraził zgodę na prezentacje prac, bez tego bym jej tutaj nie wstawiał :)

Może ktoś zechce mieć jakieś unikalne grafiki na swojej stronie internetowej :) Typu pijącego żołnierza z cs lub z COD :) Innych prac brata tutaj nie wstawię (mimo że też mam zgodę) bo jak je oglądam na podglądach to aż mnie czyści, że można tak umieć projektować postacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×