Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Serwis boostingowy CS:GO


Rekomendowane odpowiedzi

Co wykonać?: Dokończenie serwisu boostingowego pod serwery CS:GO. Na ten moment zrobione są podstawy typu: strona główna, partnerzy, kontakt i kilka innych zakładek - oczywiście to co jest zrobione również wymaga poprawek. O ile dobrze pamiętam wygląd całego serwisu również jest zrobiony oraz trochę panelu Administratora. Co do samego wyglądu to tylko trzeba zrobić dodatkowo wersję ciemną bo cała szata graficzna jest w kolorze białym więc tutaj jest najmniej roboty. Cały serwis ma być w formie aplikacji i tak też jest zaczęty więc liczę, że osoba która podejmie się dokończenia zlecenia ogarnia temat.

Za cenę: Do uzgodnienia. Trochę rzeczy jest już zrobione aczkolwiek nie jest to skończone więc jak wspomniałem cena do uzgodnienia. Myślę, że po rozmowie na jakimś komunikatorze głosowym wszystko do bezproblemowego dogadania.

Sposób płatności: Przelew/blik

Kontakt: PW forum pecetowicz.

Szukam kogoś do dokończenia całego serwisu. Możliwa współpraca od strony technicznej. Oczywiście to co jest już zrobione wyślę tylko i wyłącznie zaufanemu użytkownikowi tego forum i z takim właśnie mam zamiar podjąć współprace. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu najlepiej tutaj w temacie ew. poprzez pw na pecetowiczu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew jakiś kontakt mail, dc, ts3

Nie mogę napisać na pw pecetowicza ze względu na fakt iż nie mam 5 postów a wbijać na siłę i spamować nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...