Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Skrypt do listy przebojów piosenek na które można głosować


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Podejmie się ktoś może zrobienia skryptu (php. css) do listy przebojów ? Lista ma zawierać 10 pozycji (w tym przypadku aktualnych piosenek) na które można głosować przez cały tydzień oraz listę nowych propozycji na listę które wejdą do tzw. poczekalni (tylko trzy z największą ilością głosów z tej poczekalni wchodzą na listę, w miejsce 3 piosenek z listy z najmniejszą ilością głosów które w ten sposób w każdym notowaniu z listy wypadają).

Zaprezentowane raz w tygodniu notowanie ma trafiać do archiwum z możliwością podglądania co na poprzednich notowaniach było.

Więcej szczegółów podam na priv jeśli znajdzie się osoba zainteresowana w ogóle tematem. Nie potrafię tego wycenić, dlatego zlecenie trafiło tutaj - jednak rzecz jasna możliwa jest gratyfikacja za wykonane zlecenie w przypadku dogadania warunków satysfakcjonujących strony.

Pozdrawiam 😉

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Ekspert

To ma być jakiś osobny byt (mała aplikacja), API, czy plugin pod CMS?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpisałem od razu, ale mały wypadek w rodzinie i były inne problemy na głowie niż Lista.

Wracając to tematu - w sumie nie wiem co mam odpisać (tak aby trafiało to do zainteresowanych po Waszej terminologii). Ze swojej strony wiem jak ma to działać, aby spełniało sens i oczekiwania. Najlepiej, aby był to jakiś plugin pod forum MyBB gdyż dostęp do Listy powinni mieć tylko zalogowani członkowie forum, a sam nadzór i moderacja powinna podlegać administratorom i moderatorom forum. Lista musi być w pełni konfigurowalna (wygląd, zmiana opisów, podpięcie zewnętrznych źródeł odsłuchu np. YT) powinna mieć 3 elementy : Propozycje do listy, tzw. poczekalnia (gdzie trafia określona lista piosenek), no i sama lista z określoną ilością pozycji. Jak to ma działać w szczegółach podam zainteresowanym na priw. Lista oparta rzecz jasna o baze danych z możliwością archiwizacji i wglądu do poprzednich notowań.  No i całość umieszczana na stronie www np. w ramce jako element podstrony z menu. Przepraszam z góry jeśli to jest mało info. ale jw. - wiecej szczegółów do dogadania już na priw. Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...