Jump to content
Sign in to follow this  
bootek

Skrypt lub strona do otwarcia sklepu internetowego

Recommended Posts

Witam. Szukam skryptu lub strony która oferuje otwarcie sklepu internetowego online. Zależy mi hmm na prostym skrypcie gdyż produktów będzie ok. 100 na sklepie, zależałoby mi również na synchronizacji z allegro (automatyczne wystawianie produktów ze sklepu na allegro).

 

Co polecacie? Pozdrawiam

Share this post


Link to post

Swoim  klientom proponuję ten skrypt : https://www.shopgold.pl/ 

Dobra cena fajnie działa polecam

Share this post


Link to post

Cześć. Jeżeli chodzi o usługi internetowe które pozwalają założyć i skonfigurować sklep w łatwy dla każdego sposób to nasuwają mi się dwie: wix.com i shoper.pl

 

Z tego co pamiętam strony posiadają łatwy w użyciu kreator i całą pracę odwalają praktycznie za nas, my tylko dostosowujemy sobie tytuł, szablon i dodajemy produkty. Usługi te jednak nie są całkowicie darmowe i raczej nie posiadają synchronizacji z Allegro.

 

W przypadku CMS'ów to najpopularniejszym skryptem pod sklep internetowy jest PrestaShop. Udział w całym globalnym rynku to około 25%, więc jest to bardzo dużo. Mamy do wyboru pełno szablonów i wtyczek, płatnych i darmowych. 

 

Drugim najczęściej używanym skryptem jest WordPress zintegrowany z wtyczką WooCommerce. Razem w połączeniu tworzą godnego rywala dla PrestaShop.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...