Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Słuchawki Ausdom AH2. Dźwięk stłumiony i cichy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Korzystam ze słuchawek Ausdom AH2 Wireless Bluetooth Headphones połączonych bluetoothem z komputerem i tworzą urządzenia odtwarzające w systemie pt. "słuchawki (AUSDOM AH2 Stereo)" oraz "zestaw słuchawkowy( AUSDOM AH2 Hands-free AG Audio).

Niektóre aplikacje odtwarzają dzwieki na "słuchawki" a niektóre na "zestaw słuchawkowy". Problem w tym że zestaw słuchawkowy odtwarza dźwięki w sposób bardzo stłumiony, cichy, i niewyraźny.

W urządzeniach odtwarzających mam oczywiście cały czas wybrane "słuchawki (AUSDOM AH2 Stereo)". czasami zdarza się też tak że gta 5 odtwarza mi w "zestaw słuchawkowy" a youtube na przeglądarce całkowicie traci dźwięk.

Co zrobić żeby wszystkie aplikacje tylko odtwarzały dźwięki na "słuchawki (AUSDOM AH2 Stereo)" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Patryk.

Najprostszą opcją jest wyłączenie zestawu słuchawkowego, system wtedy będzie zmuszony odtwarzać dźwięk tylko z słuchawek. 

Zestaw słuchawkowy to słuchawki i mikrofon, w GTA 5 system przełącza ci na zestaw słuchawkowy bo GTA V to przede wszystkim gra i ma tryb Multiplayer a tam mikrofon jest niezbędny.

Jak masz WIndows 10 kliknij klawisz Windows +I aby wejść do głównych ustawień. Następnie "Urządzenia" a później "Bluetooth i inne urządzenia" wybierz zestaw słuchawkowy i usuń. Jeżeli zestaw słuchawkowy powróci po ponownym podpięciu słuchawek to zrób tak:

Panel Sterowania  Sprzęt i dźwięk  Dźwięk.

Znajdź zestaw słuchawkowy i po prostu go wyłącz.

panel-zestaw-sluchawkowy-wylacz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edytowane)

Witaj Sebastian,

W ustawieniach bluetooth nie da się wykonać tego co opisałeś bo jest tylko urządzenie pod nazwą "AUSDOM AH2". Wyłączyłem zestaw słuchawkowy w ustawieniach dźwieku a po odpaleniu Gta V dźwięk przez 5 sekund odtwarza się normalnie a potem głucha cisza, nic teraz nie słychać.  

Edit: Wyłączyłem dostęp do mikrofonu przez gta i odtwarza dźwięk normalnie. Dziękuje za pomoc  

Edytowane przez Młody Dizajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...