Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Sound Booster na Windows 7. AllPlayer i VLC


Rekomendowane odpowiedzi

Używam programu Sound Booster 1.11.0.514 i opcje są włączone ale gdy się odtworzy jakiś materiał multimedialny odobętnie czy film czy mp3 to przez 6 sekund dźwięk odtwarza się jak cicho czyli jakby bez tego programu i dopiero po 6 sekundach go pogłasza.

Żeby od razu grało głośno to działa bez zamykania odtwarzacza i gdy się odtwarzacz wyłączy krzyżykiem i znowu uruchomi to trzeba 6 sekund czekać aż dźwięk się pogłośni. Systemowy Windows Media Player tak samo ale VLC media player jako jedyny nie reaguje na suwak.

Jak można ustawić program Sound Booster 1.11.0.514 żeby od razu pogłaszął głos przy otwieraniu jakiegokolwiek odwarzacza?

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, dzieje się tak bo używasz wersji Trial. Jak można wyczytać na Letasoft Sound Booster

Cytat

The trial version of Sound Booster can be used for 14 days after which you must purchase a license if you wish to keep using it. The only restriction this trial version has is that every 5 minutes it won’t amplify sound for 5 seconds. Other than that it is a fully-functional version that can be used much like an activated one.

‎Tłumaczenie automatyczne:

Wersja próbna Sound Booster może być używana przez 14 dni, po czym musisz zakupić licencję, jeśli chcesz nadal z niej korzystać. Jedynym ograniczeniem, które ma wersja próbna, jest to, że co 5 minut nie wzmacnia dźwięku przez 5 sekund. Poza tym jest to w pełni funkcjonalna wersja, która może być używana podobnie jak aktywowana.‎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy jest program w rodzaju Sound Boostera ale żeby zwiększać głośność głośników żeby zwiększał do kilkaset procent nasłuchiwanie mikrofonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...