Jump to content
Me Gusta

Spis zawartości nowej edycji Gran Turismo 5 oraz dwóch dodat

Recommended Posts

Me Gusta

Od nie dawna w wybranych sklepach można już znaleźć unikalną edycję do Gran Turismo 5, w ślad której poszły jeszcze 2 oddzielne dodatki dość znacząco urozmaicające naszą dotychczasową rozgrywkę. Co dokładnie w nich znajdziemy?

Każdy kto tylko się natknie na coś o nazwie Gran Turismo 5 XL Edition (cena to 39,99 dolarów) będzie z jednej strony miał sporo powodów do zadowolenia, a z drugiej małe poczucie niedosytu. Wszystko przez to, że wspomniana edycja jest wprost idealnym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które jak dotąd nie miały okazji nabyć własnej kopii wersji podstawowej gry, a czym prędzej chcieliby wyruszyć na wirtualne tory wyścigowe.

XL Edition oferuje bowiem jedynie kolekcję wszystkich dotychczasowych darmowych dodatków i uaktualnień, jakie tylko były przewidziane przez producentów. Dodatkową korzyścią płynącą z zakupu tej edycji gry jest to, że do naszej dyspozycji zostanie oddany voucher o wartości 20 dolarów, które będzie można wykorzystać przy zakupie płatnych rozszerzeń do Gran Turismo 5.

A z pewnością jest to fakt godny przemyślenia, jako że od wczoraj na światło dzienne poza XL Edition wyszły także dwa nowe DLC do gry! Pierwszy z nich to Car Pack 3 (5,99 dolarów), który wzbogaca naszą rozgrywkę o następujące auta:

- Lamborghini Aventador

- Jaguar XJR-9 LM

- Aston Martin V12 Vantage

- VW 1200 z 1966

- Mini Cooper S Countryman

- Nissan Leaf

Drugi dodatek nosi nazwę Speed Test Course Pack (3,99 dolary), który dodaje do naszych tras tor o nazwie Route X.

Są jacyś chętni?

Źródło: carscoop.blogspot.com

Zobacz więcej informacji o: Gran Turismo 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel Online

Brzydko opisane nie postarałeś się.

Grałem w Gran Turismo, ale nie wiedziałem, że coś nowego szykują.

Chętnie zobaczyłbym ponownie tą grę, ale tym razem na PSP :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...