Jump to content
bubbles

Sposoby na zarobek na stronie internetowej w 2021

Recommended Posts

Witam Panowie, zamierzam w przyszłym roku mocno wkręcić się w stworzenie pewnego rodzaju gry przeglądarkowej (rozwój gry typu PBF który w obecnych czasach nie zachęca do spędzania na nim czasu). Jednak chciałbym móc zarabiać na tym chociażby na utrzymanie serwera, tutaj pytanie do was czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na zarobek na stronie internetowej?

Share this post


Link to post

Z początku jak strona będzie nowa, a gra mało znana to ciężko o jakikolwiek zarobek. Bez ruchu i użytkowników nie widzę szansy na zarobek.

 

Jeżeli ruszysz od razu z reklamą i marketingiem to ten ruch jakiś będzie, wtedy możesz dołączyć do jakiegoś programu partnerskiego. Możesz też umieścić reklamy typu Google AdSense w odpowiednio najlepszych miejscach i z nich czerpać zysk. Albo dodać reklamy bezpośrednio w grze.

 

Wiele takich przeglądarkowych gier ma swoją wirtualną walutę, albo systemy zbierania punktów i inne cuda które można później zamieniać na prawdziwe przedmioty lub prawdziwą gotówkę a autorzy gry mają jakiś procent od każdej transakcji.

 

Przykładowo taka gra przeglądarkowa jak worldoftanks.eu to nie tylko sama gra a też sklep, blog, forum, liczne współprace z topowymi markami.

 

Wydaje mi się że autorzy takich topowych gier przeglądarkowych gdzie konto zakłada pewnie kilka tysięcy osób dziennie, zarabiają też na liście mailingowej i sprzedawaniu danych innym firmom. W dzisiejszych czasach to norma. 

  • Like 1

Share this post


Link to post

Problem w tym że w grze przewiduję maksymalnie 15 - 20 osób, gdyż ze względu na tematykę wątpię by było więcej osób zainteresowanych.

 

8 godzin temu, SeNioR napisał:

Możesz też umieścić reklamy typu Google AdSense

Nie wiedziałem że po tylu latach ma to jeszcze sens. A jakie mogą być zarobki przy bardzo małej liczbie odwiedzających? Pewnie drobne w postaci dolara, góra dwóch miesięcznie?

 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Create a New Account. It’s free and easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...