Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

[Sprzedam] Ciemny layout Pokaraj pod forum IPS


Przejdź do rekomendacji Rozwiązane przez Vugod,
Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z racji takiej że klient mi się wykruszył to mam na sprzedaż layout Pokaraj, który dla niego robiłem, bo klient zrezygnował z zakupu i chciałbym chociaż w minimalnym stopniu spieniężyć mój poświęcony czas.

Program, w którym został wykonany layout: Figma
Autor: Themes4u
Cena: 450zł
Metoda płatności: rozliczenie przez useme.com - wszystkie prowizje, podatki, itp. biorę na siebie, więc ty po prostu płacisz 450zł. Useme akceptuje takie metody płatności jak przelew, blik, revolut.
Kontakt: wiadomość prywatna na forum lub discord: dezzy9982
Podgląd: https://imgur.com/a/rE5ZJi8

Jest też możliwość przepisania praw autorskich, dzięki czemu będziesz mógł usunąć mnie ze stopki. Cena z przepisaniem praw autorskich to 800zł, a rozliczenie również przez useme, ponieważ oni wygenerują cały protokół odnośnie przepisania praw autorskich, który obie strony będą mogły sobie pobrać.

Dodam jeszcze, że logo otrzymałem gotowe od klienta i nie wchodzi w skład projektu i należy je sobie zmienić. Dodatkowo w tej cenie jestem w stanie wprowadzić kilka niewielkich zmian, jeśli chciałbyś coś poprawic lub dany element widzisz w trochę innym stylu 😉

Na koniec dodam jeszcze, że jest to post ze sprzedażą, a nie oceną, więc wszystkie osoby które będą chciały wbić jakąś szpileczkę, a wiem że tutaj takie się znajdują pomimo że mam ich w ignorowanych to zapraszam do wylania swoich żalów poprzez kontakt prywatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ref

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rekomendowana odpowiedź

Temat można zamknąć.

Powód: Z racji braku zainteresowania, plan na projekt szablonu uległ zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...