Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Sprzedam styl / layout Counter Strike pod IPS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poniżej przedstawiam wam nasz nowy projekt działalności CodeLive.pl. Oferuję sprzedaż samego layoutu lub zakodowanie projektu i sprzedaż gotowego stylu. Layout tworzony pod skrypt Invision Community.

Jeżeli jesteś zaintersowany zakupem skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości. Możliwe poprawki, banery serwerów, szablony moderacyjne, kontakt z administracją wszystko do uzgodnienia. 

Cena: 300+ 

Cena zależna od tego co klient sobie życzy. 

Demo: https://imgur.com/yBD89mc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie uważam się za oszusta, swoją pracę wykonuję dobrze każdy widzi jak jest layout wykonany i wie co bierze. 

Równie dobrze mogę dać komuś innemu aby zakodował ten styl dla mnie to nie problem. Ale nie wiem w czym jest problem co do Hype Beast, nie każdy jest idealny to ma pełnić swoją funkcję i pełni bardzo dobrze jeżeli nawet uważacie, że jest mase błędów. Współpracujemy z siecią cs-4frags oraz współpracowaliśmy z cs porobieni, byli i są zadowoleni z tej współpracy, a jak widać nie są to pionki w świecie for CS. 

Proszę nie oskarżaj bez dowodów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Założyciel

4live. | FG wykonujesz Front-End więc skorygowałem mój post. Ale dziwie się że współpracujesz z osobą która jest po prostu oszustem.

2 minuty temu, 4live. | FG napisał:

Współpracujemy z siecią cs-4frags oraz współpracowaliśmy z cs porobieni, byli i są zadowoleni z tej współpracy,

Faktycznie administratorzy sieci CS mający po 15 lat, którzy nie ogarniają w ogóle silnika od strony Back-End to na pewno duży autorytet... 

2 minuty temu, 4live. | FG napisał:

Proszę nie oskarżaj bez dowodów. 

Dwie oszukane osoby przez CodeLive.pl to wystarczający dowód? Kod który jest w większości zapożyczony z innych szablonów i źle zakodowany to też nie dowód?

Administratorom sieci CS pewnie to nie przeszkadza bo dla nich liczy się głownie wygląd, ale jak ktoś nie ogarnia podstaw HTMLa to nie powinien zabierać się za wdrażanie layoutu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to jest za dowód "Dwie oszukane osoby przez CodeLive.pl to wystarczający dowód?" 

Równie dobrze mógłbym napisac, że pożyczyłem ci pieniądze a ty mnie oszukałeś i nie oddałeś. To jest żaden dowód. Jeżeli serio masz oskarżać codelive to wstaw od razu jakieś screeny? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...