Skocz do zawartości
Kir0

System Gildi , Pertów , Artefaktów , Misji , Diablo Clone Ev

Polecane posty

Kir0

Witam Zamieszczam Tutaj Opis co Daje np System Gildi czy partów


System Gildi - To unikalny system stworzony przez naszych doświadczonych H@ który umożliwia graczom zakładanie nowej gildii, dołączanie do już istniejącej. Gracze z jednej gildii dostają wspólny exp jeśli lider gildii ustawił możliwość dzielenia expa. Jak to działa ? Kolega z drużyny podkłada pakę, normalnie dostałby tylko on expa natomiast z włączoną opcją wspólnego expa to expa dostanie każdy członek gildii. Na serwerze będą również organizowane cotygodniowe wojny gildii. Gildie założyć można posiadając minimum 35lvl.

System Petów - Każdy gracz może zdobyć swojego peta. Co daje pet? W zależności od tego jaki to pet, dają one dodatkowe umiejętności, np.: Redukcję obrażeń, więcej hp itd. Peta można zdobyć zabijając innego gracza, na znalezienie peta mamy 5% szansy. Pety działają podobnie do pokemonów :) Można posiadać nie ograniczoną ilość petów jednakże używać można tylko 1 na raz. Pety można schować do magazynu i w każdej chwili je wyciągnąć. Mając już peta, za zabicie wroga pet dostaje expa co powoduje wzrost jego lvl-a, a wraz z wzrostem jego poziomu wzrastają jego umiejętności.

System Artefaktów - Artefakt to cenny, trudny do pozyskania i unikalny przedmiot, który podnosi statystyki gracza który go posiada, tym samym ułatwiając grę. Gracze w drużynie mogą się wymieniać artefaktami, wcześniej umawiając się na TS, czy obu będzie taka zamiana satysfakcjonować.

Artefakt najlepiej dopasować do swojego stylu gry.

System Misji - Każdy nasz gracz może podczas gry wykonywać misje. Misje wybiera się z specjalnego menu misji. Do wyboru są misje typu: Zapoluj na gracza(polegają na zabiciu konkretnego gracza), Zabij HS(Musimy zabić headshotem lub kilkoma), Zabij Klase( Musimy zabić kogoś kto gra wyznaczoną w misji klasą) oraz wiele więcej.

Diablo Clone Event - To straszliwy potwór siejący postrach wśród graczy. Pojawia się raz na mapę i zawsze w 3 rundzie. Ma 1500hp x Ilość graczy na serwerze, na start dostaje AWP,AK47, M4A1, porusza się nieco szybciej niż inni. Zadaniem graczy jest zabić Diablo Clona, za zabicie go gracze otrzymują 16000$ i sporo expa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bootek

Kir0, i dostaniesz warna za wymuszanie piwek :)

usun [.hide] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama1013

Moze sie przydac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...