Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

TeamSpeak 5 Beta kiedy? Data wydania. Nowy rozdział.


Rekomendowane odpowiedzi

TeamSpeak 5 Beta – od kiedy dostępny?

Komentując nowy wygląd, Ian Bamford, CEO TeamSpeak USA, powiedział: „Rozpoczynamy nowy rozdział TeamSpeaka, który rozpoczyna się odświeżonym wyglądem oraz odnowioną stroną główną. Pracujemy w tej chwili nad nowymi, limitowanymi gadżetami oraz różnorodnymi funkcjami, w tym integracją typu Twitch, a zwłaszcza nowym klientem TeamSpeak 5. Naprawdę nie mogę się doczekać końca tego roku i czekam na przyszłość. Naszym celem jest zapewnienie społeczności TeamSpeaka tego, na co zasługuje i kontynuowanie naszej usługi na światowym poziomie.”

Czyżby więc TeamSpeak 5 miał pojawić się pod koniec tego roku?

W ostatnim czasie, TeamSpeak zmienił swój wygląd – pojawiło się nowe logo i nowa strona internetowa. Jednocześnie, niczego nie spodziewający się użytkownicy, znaleźli na stronie informację na temat klienta TeamSpeak 5. Ma on być odpowiedzią dla rosnącej konkurencji jaką są inne komunikatory głosowe.

NOWE LOGO I NOWY DESIGN

Producent mówi co nieco na temat nowego logo oraz strony: „Głównym elementem jest nowe logo, które jednoznacznie wskazuje, że oprogramowanie koncentruje się na grach. Celem TeamSpeak jest zapewnienie rozwiązania Voice-over-IP na całym świecie, które zapewnia ultraszybką transmisję i krystalicznie czysty dźwięk. Okazjonalni gracze i sportowcy e-sport powinni mieć możliwość rozmowy w dowolnym momencie gry, bez błędów. Nowy slogan ‚Your Team Your Rules’ (Twój Team Twoje Zasady) odnosi się także do różnych możliwości konfiguracji oferowanych przez TeamSpeak jako oprogramowanie głosowe dla użytkownika. TeamSpeak nie jest tylko dostawcą VoiP: TeamSpeak jest dla graczy. Jako kolejna innowacja, TeamSpeak zrewidował swoją stronę główną. Od tej chwili można skorzystać z przestrzennej nawigacji 3D, aby dowiedzieć się wszystkiego o TeamSpeak i jego funkcjach.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co się stało z TeamSpeak 4? Wątpię aby TS5 pojawił się jeszcze w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem  znalazłem taka informacje ze ts5 bd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...