Jump to content
shaker

Test Drive: Ferrari - powstaje w studiu twórców Shifta i uka

Recommended Posts

shaker

Test Drive: Ferrari - powstaje w studiu twórców Shifta i ukaże się w Polsce

test-drive-ferrari-zmiana-barw_174k4.jpg

W sieci pojawiły się nowe informacje związane nową odsłoną serii Test Drive, tym razem koncentrującą się wyłącznie na samochodach marki Ferrari. Potwierdzono, że za grę odpowiedzialni będą twórcy Shifta, a produkcja ukaże się także w Polsce.

Test Drive: Ferrari zostanie wydane przez Evolved Games, zaś za jej stworzenie odpowiedzialne będzie studio Slightly Mad, twórcy dwóch odsłon Shifta. W grze pojawią się 52 samochody marki Ferrari, która w tym roku obchodzi okrągłą, 65. rocznicę powstania. W produkcji zasiądziemy za kółkiem m.in. aut z wyścigów GT i bolidów Formuły 1.

Wszystkimi dostępnymi w Test Drive: Ferrari wozami będziemy mogli ścigać się po 36 zarówno historycznych, jak i współczesnych trasach. Pojawi się także tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób jednocześnie.

Produkcja pojawi się pod koniec marca na PC i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Jej wydaniem w naszym kraju zajmie się najprawdopodobniej IQ Publishing.

Źródło: cdaction.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
FaNtOM

Po zdjęciu widać że samochody będą dobrze odwzorowane ale jak w shifcie na torze, po za tym możemy pograć sobie w tdu 2 lub coś podobnego i również jeździć dobrze odwzorowanym Ferrari

Share this post


Link to post
Share on other sites
Me Gusta

Już jest. Zamieściłem tą recenzję :) Kosz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...