Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

TS3Bahu com. Opinie - Serwery TeamSpeak 3 z filtracją DDoS


Rekomendowane odpowiedzi

 

Opinie o TS3BAHU

Witajcie. Jesteśmy zainteresowani opiniami naszej firmy hostingowej TS3Bahu LTD

Przy wypisaniu opinii:

Prosimy podać login, abyśmy mogli zweryfikować czy rzeczywiście jesteś lub byłeś/aś naszym klientem.

 

Firma TS3Bahu LTD zajmuje się hostowaniem serwerów TS3. Korzystając z usług możecie być pewni stabilności serwerów, bezpieczeństwa ( Protokół SSL ), oraz najwyższej jakości. Każdy serwer teamspeak 3 jest objęty ochroną przeciw atakom DDoS do 10+ GB/s. Ochrona realizowana jest do warstwy 7. Wykorzystywane są wielopoziomowe filtry i mechanizmy analizy ruchu dostosowane indywidualnie pod serwery. TS3Bahu LTD jest ATHP - Autoryzowanym hostingiem teamspeaków 3 z potwierdzeniem na stronie TeamSpeak GmBH.
TS3Bahu LTD jest najczęściej wybieranym hostingiem przez Streamerów i Youtuberów!

Kontakt

Pracujemy: Pon-Pią: 10:00 - 18:00 
Company name: TS3Bahu LTD. 
LTD No: 09980544
Location: United Kingdom

Base:
Street: 43 Bushey Ley
City: Welwyn Garden City
Post Code: AL7 3HB
Phone: +44 793 202 8320
Fax: +44 1707 396589
CEO: Mateusz Gladosz
E-mail: contact@ts3bahu.com

Poznaj nasz zespół:

HunterPL

Mateusz Gladosz

CEO & Founder

Zajmuje się stroną techniczną serwerów głosowych oraz hostingu. Zarządza również firmą pod względem logistycznym i organizacyjnym.

Matex

Mateusz Budaj

Web Developer, Former

Persona wykonawcza, odpowiedzialna za graficzną jak i techniczną stronę serwisu www.

 • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 • 2 lata później...

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Podobna zawartość

  • Przez TS3Bahu

    
   TS3Bahu LTD - Stawiamy na bezpieczeństwo, stabilność i wydajność. Nasza firma zajmuje się głównie hostowaniem serwerów teamspeak 3. Nasza serwerownia oferuje wysokie bezpieczeństwo po stronie www przy użyciu bezpiecznego protokołu SSL, który ma za zadanie szyfrować wszystko to znaczy każde wasze działanie na stronie np. gdy rejestrujecie swoje konto tak aby nikt nie mógł was nasłuchiwać po przez atak sniffingu lub podczas dokonywania zakupu w naszej witrynie. Klienci, którzy zakupili u nas własny serwer teamspeak 3 oferujemy zaawansowaną filtracje przeciwko atakom DDoS powyżej 10GB/s, jeżeli ktoś chciałby być na bieżąco to zapraszamy na naszego facebook-a: https://www.facebook.com/wwwts3bahucom
    
   Strona: https://www.ts3bahu.com
   Partnerzy: https://www.ts3bahu.com/page/view/id/8
   Kontakt: contact@ts3bahu.com
   ATHP: http://hosting.teamspeakusa.com/ts3_hosters.php?athp=f962f8b56636c7af08a84c59c2e65736
    
   Dane rejestracyjne firmy:
   Company name: TS3Bahu LTD.
   LTD No: 09980544
   Location: United Kingdom
   https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09980544
  • Przez TS3Bahu
   Witajcie!
   Wprowadziliśmy dla was usługę Serwera Dedykowanego Teamspeak 3
   1. Co to oznacza?
   2. Jaka jest różnica między instancją teamspeak 3 a serwerem dedykowanym?
   1. Serwer dedykowany teamspeak 3 taką przyjęliśmy nazwę usługi, która daję możliwość ulokowania swojego serwera u nas w hostingu z własną licencją Non-Profit lub AAL z pełnym dostępem do konsoli "Query" dodatkowo dajemy wam możliwość podczepienia bota za darmo jeżeli usługa jest na zewnętrznej maszynie VPS/Dedyk, wsparcie oraz bezpieczeństwo prowadzi nasz zespół, serwery dedykowane będą aktualizowane tak samo jak i instancje teamspeak 3, dostępu do konsoli SSH niestety nie podajemy, wszystkim zajmuje się nasz zespół. Podczepienie domeny lub sub-domeny darmowo dla klientów usługi serwera dedykowanego.
   2. Dedykowany serwer teamspeak 3 daję możliwość o wiele większej modyfikacji uprawnień niż regularna grupa serwerowa " serveradmin " dla instancji teamspeak 3 na licencji ATHP również klient nie jest nałożony opłatami za każdy slot tak jak to jest w przypadku licencji ATHP gdzie użytkownik jest zobligowany do zapłacenia za każdy slot.
   To rozwiązanie jest idealne dla klientów, którzy prowadzą publiczne serwery teamspeak 3
   Edit2:
   Witajcie 
   Chcielibyśmy wam przedstawić małą dokumentację i więcej informacji na temat usługi serwera dedykowanego dla teamspeak 3 przeznaczonych dla klientów serwerów publicznych teamspeak 3.
   1. Gdzie ulokowane są wasze serwery dedykowane oraz jaka jest ich specyfikacja?
   2. Ile trwa przygotowanie usługi serwera dedykowanego teamspeak3?
   3. Jaka ochronę Anti-DDoS posiada wasz hosting?
   4. Przygotowany cennik według ustalonej licencji
   5. Czy jest możliwość posiadania usługi serwera dedykowanego teamspeak 3 bezpłatnie?
   6. Czy mogę podpiąć własne oprogramowanie jako "Bot Query"?
   7. Jakie są limity dla FTP Teamspeak 3?
   8. Jakie wsparcie techniczne otrzymują klienci serwerów dedykowanych teamspeak 3?
   9. Czy jest możliwość wykonania kopii zapasowej przez samego siebie?
   10. Czy jest możliwość podczepienia domeny lub sub-domeny?
   11. Czy jest możliwość dostępu do konsoli SSH lub Telnet dla konsoli Query?
   12. Kiedy następuję aktualizacja serwerów dedykowanych teamspeak 3?
   13. Jak wygląda sytuacja w momencie zapchania zasobów serwerów dedykowanych, jakie są podejmowane kroki przez wasze wsparcie techniczne?
   1. Nasz hosting korzysta z usług partnera hosteam.pl więc serwery są ulokowane bezpośrednio w Warszawie, specyfikacja serwerów dedykowanych naszych maszyn przedstawia się następująco:
   Seria Grand e3-1240 - https://hosteam.pl/pl/dedicated
   2. Przygotowanie usługi serwera dedykowanego teamspeak 3 trwa maksymalnie do 15 minut w aktualnym czasie, w przyszłości automatyzacja do kilku sekund przy wydaniu nowej strony www.
   3. Każdy serwer teamspeak 3 jest objęty ochroną przeciw atakom DDoS do 10+ GB/s. Ochrona realizowana jest do warstwy 7. Wykorzystywane są wielopoziomowe filtry i mechanizmy analizy ruchu dostosowane indywidualnie pod serwery i usługi TS3Bahu LTD. 
   4. Przygotowany cennik z usługą jest u nas na stronie https://www.ts3bahu.com/page/view/id/3
   5. Oczywiście jest taka możliwość na zasadzie rekomendacji, jeżeli zgłoszą się 2 osoby z twojego grona i potwierdzą twoją rekomendację po przez kontakt E-mailowy, będą naszymi stałymi klientami przy usłudze dedykowanych serwerów teamspeak 3 nie instancji ATHP to twoja usługa automatycznie przejdzie w stan usługi darmowej.
   6. Bot Query jako oprogramowanie jest zezwolone w naszym hostingu dla klientów usługi serwera dedykowanego teamspeak 3 bez dodatkowych kosztów jeżeli usługa Bot Query znajduje się na zewnętrznym VPS, jedynie co będziemy potrzebowali to adres/y IP aby dodać do Hardware firewalla oraz do whitelisty teamspeak 3 aby Boty nie dostały blokady na wykonywanie komend w konsoli Query, wszystkie inne adresy IP są automatycznie blokowane i nie wejdą nawet na instancję.
   7. Użycie FTP dla publicznych serwerów teamspeak 3 jest jedynie ograniczone zasobami z serwera dedykowanego, którego dzierżawimy w tym wypadku 2 TB.
   8. Wsparcie techniczne jest prowadzone drogą indywidualną tak aby klient miał udzieloną szybką pomoc w sprawie jego usługi po przez TS3 lub Facebook
   9. Opcja wykonywania kopii zapasowej jest możliwa jedynie dla serwerów publicznych, które operują na MariaDB. Właściciele serwerów publicznych ts3 z sqlitedb są zmuszeni kontaktować się z wsparciem technicznym, gdzie jest udzielona pomoc indywidualnie.
   10. Klienci serwerów publicznych teamspeak 3 mają możliwość podczepienia domeny lub sub-domeny darmowo.
   11. Konsola SSH jest nie dostępna dla wszystkich klientów naszej sieci, nie chcemy aby, któraś z osób odpaliła czegoś nie odpowiedniego z naszych serwerów dedykowanych za to Telnet jest dostępny dla wszystkich klientów usługi serwerów dedykowanych teamspeak 3 wystarczy podać adres IP dla wsparcia technicznego aby zezwolić na wejście i zarządzanie Query.
   12. Aktualizacja serwerów teamspeak 3 następuję od razu po wydaniu nowego oprogramowania przez developerów teamspeak 3 zawsze to odbywa się w godzinach nocnych lub porannych, takie informacje zawsze są udzielane na naszym fanpage: https://www.facebook.../wwwts3bahucom/
   13. Prawdopodobnie jedno z najważniejszych zadanych pytań dla hostingu, serwery dedykowane są tak zaprogramowane aby system linuxa miał swobodną pracę na poziomie 15% wykorzystywania CPU a wykorzystywanie 85% przez zasoby naszych klientów tak aby zachować ciągłość naszych usług i pełne zadowolenie naszych klientów.
   Posiadasz jakiekolwiek inne pytania na temat naszej nowej usługi, chętnie odpowiemy.
   pozdrawiam serdecznie
   CEO - Mateusz Gladosz
   TS3Bahu LTD
   Koszt usługi: 50/75/100 zł miesięcznie.
   kontakt: contact@ts3bahu.com
   Pozdrawiam serdecznie
   CEO - Mateusz Gladosz
   TS3Bahu LTD
×
×
 • Dodaj nową pozycję...