Jump to content
Daniel

Twórcy SW: TOR: MMO to najtrudniejszy rynek w branży

Recommended Posts

Daniel

20120530101747_s.jpg

- MMO to bez najmniejszych wątpliwości najtrudniejsza część przemysłu gier, a dodatkowo ogólnie żyjemy w trudnych ekonomicznie czasach - stwierdza na łamach PC Gamera zrzeszony główny projektant Star Wars: The Old Republic, Emmanuel Lusinchi. W ostatnim czasie BioWare musiał rozstać się z częścią swoich pracowników, zajmujących się do tej pory właśnie masówką w świecie Gwiezdnych wojen.

- To bardzo nieszczęśliwe rozwiązanie, tym bardziej, że pracowaliśmy z tymi ludźmi przez długi czas, zdążyliśmy ich bardzo dobrze poznać, mieliśmy także okazję chodzić do nich na barbecue i zapoznawać się z ich rodzinami. Nie sądzę, by takie rozstania były proste dla kogokolwiek w tym przemyśle, ale tak się czasami niestety dzieje - komentuje Lusinchi.

- Nadal mamy jednak bardzo duży zespół odpowiedzialny za produkcję, zdecydowanie jeden z największych w tym przemyśle. Dysponujemy też szczegółowym planem na ten rok. Graczy tak naprawdę nie interesuje to, co dzieje się za kulisami - chcą po prostu dostać to, za co płacą, czyli serwis z nową zawartością, nowymi systemami. Właśnie o to proszą, a my ich słuchamy. Właśnie to mamy im dostarczyć - dodaje.

W ostatnim czasie liczba subskrybentów Star Wars: The Old Republic spadła o blisko 1/4.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...