Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Upload w Streamlabs spada do zera podczas transmisji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kiedy robię transmisję na żywo w Streamlabs pokazuje że mój upload jest od od 4000 do 2000 a czasem spada na kilka sekund na 0. Wszystko w tle mam wyłączone . Podczas speed testu wyniki to 200 i 20 . Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli podczas transmisji na żywo w Streamlabs zauważasz spadki prędkości wysyłania (uploadu) internetu, może to wynikać z kilku czynników. Oto kilka potencjalnych przyczyn i rozwiązań:

  • Sprawdź swoje połączenie internetowe: Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe o odpowiedniej prędkości. Skorzystaj z narzędzi do pomiaru prędkości internetu, takich jak Speedtest, aby sprawdzić, czy otrzymujesz spodziewane prędkości uploadu. Jeśli masz wolne połączenie internetowe, skontaktuj się z dostawcą usług internetowych (ISP) w celu rozwiązania problemu.
  • Sprawdź ustawienia Streamlabs: Sprawdź, czy masz poprawnie skonfigurowane ustawienia Streamlabs, takie jak rozdzielczość, bitrate, kodek itp. Ustawienia bitrate są szczególnie ważne, ponieważ wpływają na prędkość wysyłania strumienia. Jeśli bitrate jest ustawiony na zbyt wysoką wartość, może przekroczyć twoje dostępne pasmo i powodować spadki prędkości. Spróbuj dostosować ustawienia bitrate, aby dopasować je do swojej dostępnej prędkości uploadu.
  • Zamknij inne programy i usługi korzystające z internetu: Upewnij się, że podczas transmisji nie działają inne programy lub usługi, które zużywają znaczną część twojej przepustowości internetowej. Wyłącz zbędne aplikacje i zatrzymaj pobieranie plików, aktualizacje systemu itp., które mogą obciążać twoje połączenie internetowe.
  • Skorzystaj z kabla Ethernet: Jeśli używasz połączenia Wi-Fi, spróbuj podłączyć komputer do routera za pomocą kabla Ethernet. Bezprzewodowe połączenia mogą być mniej stabilne niż połączenia przewodowe i mogą powodować spadki prędkości. Korzystanie z kabla Ethernet może poprawić stabilność i prędkość wysyłania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...