Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Uprising44: Nowy wydawca, nowe materiały!


Rekomendowane odpowiedzi

uprising-44-lem_1750z.jpg

Rodzimy LEM poinformował, że stał się wydawcą gry Uprising44, pierwszej profesjonalnej gry traktującej o Powstaniu Warszawskim. Tym samym mamy gwarancję, że ta oczekiwana przez wielu gra trafi na rodzimy rynek.

Jak mówi Monika Lach – PR & Marketing Manager firmy Licomp Empik Multimedia:

"Cieszymy się z nawiązania współpracy z młodym, ambitnym zespołem z DMD Enterprise. Zawsze ceniliśmy sobie niezależne produkcje, mamy doświadczenie w ich wprowadzaniu na Polski rynek – warto tu chociaż wspomnieć o pudełkowym wydaniu gry Anomaly Warzone Earth. Gra Uprising44 jest wyjątkowym projektem, gdyż jest inspirowana, bliskim nam Polakom, wydarzeniom historycznych, po które dotychczas nie sięgnął żaden wydawca gier"
Maciej Turski, Dyrektor Wydawniczy Licomp Empik Multimedia dodaje:
"Uprising44 to projekt wyjątkowy. Stworzony przez młody, debiutancki zespół, stawiający jakość za cel priorytetowy, jednakże świadomy wszelkich ograniczeń. Po zapoznaniu się z kodem gry bliskiego ukończeniu, oraz widząc zapał, z jakim twórcy „dopieszczają” grę w ostatniej fazie produkcji, zdecydowaliśmy się zaoferować firmie DMD dostęp do naszej sieci dystrybucji. Należy jednak podkreślić, że Uprising44 jest w 100% projektem autorskim studia DMD (LEM pełni wyłącznie funkcje dystrybutora), co w naszej opinii czyni go jeszcze bardziej interesującym. Mamy nadzieję, że dzięki swojej jakości, tematyce oraz przystępnej cenie znajdzie w Polsce szeroką grupę fanów" 

Z okazji znalezienia wydawcy opublikowano nowy materiał wideo poświęcony grze, który możecie zobaczyć poniżej:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RsyjYyTRqhQ

Źródło: cdaction.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...