Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Utrata pakietów powoduje straszne opóźnienia i lagi. Nieudany Overclocking


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio mam straszne utraty pakietów. Nie da sie grać praktycznie w żadne gry, bo są straszne lagi, zazwyczaj ping jest dobry, ale utraty pakietów powoduja straszne opóźnienia. To samo mam z komunikatorami głosowymi, gdy tylko go używam to inni słyszą mnie w miare dobrze, ale za to u mnie wszystkich troche zacina, a podczas rozgrywki w jakąś grę nie da się rozmawiać, bo strasznie mnie zacina, lub w ogóle mnie nie słychać.

Ostatnio próbowałem robić overclock procesora, który się niestety nie udał, zbyt mocno prawdopodobnie podkręciłem. Po włączeniu komputera miałem czarny ekran oraz nie działała mi klawiatura, więc nie mogłem tego naprawić i zasięgnąłem po zresetowanie BIOSu poprzez wyjęcie baterii na płycie głównej co nic nie dało, więc zresetowałem go za pomocą metody zworki tyle że śrubokrętem i poszła mała iskra ,ale komputer sam z siebie się uruchomił i działał poprawnie.

Właśnie mniej więcej od tamtego momentu mam problem z internetem. Czy mogło się coś spalić podczas resetu biosu ,lub czy sam reset biosu może spowodować ,że poprzestawiała się konfiguracja routera/karty sieciowej i przez to może być problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

BIOS nie wprowadza zmian w karcie sieciowej.

Jeśli zresetowałeś BIOS to ustawienia wróciły do domyślnych i już nie masz OC.

Reset biosu niczego nie pali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...