Skocz do zawartości

W niektórych zakładkach w AdminCP wyskakuje błąd


Piotr Borkowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Potrzebuje pomocy.

Jak jestem w acp to w niektorych zaklatkach wyskakuhje mi takie cos : 

Cytuj

OutOfRangeException:  (0)
#0 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/system/Member/Group.php(109): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load(7, 'g_id', NULL)
#1 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/applications/core/modules/admin/staff/admin.php(62): IPS\Member\_Group::load(7)
#2 [internal function]: IPS\core\modules\admin\staff\_admin->IPS\core\modules\admin\staff\{closure}(7, Array)
#3 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/system/Helpers/Table/Db.php(428): call_user_func(Object(Closure), 7, Array)
#4 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/system/Helpers/Table/Table.php(480): IPS\Helpers\Table\_Db->getRows(Array)
#5 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/applications/core/modules/admin/staff/admin.php(170): IPS\Helpers\Table\_Table->__toString()
#6 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\staff\_admin->manage()
#7 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/applications/core/modules/admin/staff/admin.php(35): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#8 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\staff\_admin->execute()
#9 /home/bobekgla/domains/sgforum.pl/public_html/panel/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#10 {main}

Czekam na odpowiedz i pomoc ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Założyciel

A jaka wersja skryptu IPS? Wygląda na to że jakaś aplikacja lub wtyczka która ingeruje w ustawienia grup nie jest zaktualizowana. Jest po prostu przestarzała. Kolejno wyłączaj aplikacje aż błąd zniknie i wtedy będziesz wiedział która dokładnie powoduje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×