Skocz do zawartości
Pieczus

[WebSpell] Widok drużyn.

Polecane posty

Pieczus

Witam, na mojej stronie, gdy dodaję obrazk drużyny nie mieści się on w stronie, więc chciałbym, żeby był TYLKO sam obrazek bez tych innych zbednych napisów, a po kliknieciu pod obrazkiem wysuwała się lista członków danej drużyny.

Link jak to wygląda: http://elusive-gaming.xaa.pl/index.php?site=squads

Link jak to ma wyglądać(tylko bez tych napisow pod obrazkiem): http://vme-gaming.pl/index.php?site=members

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczus

@baszar41, skorzystałem z tego linku i faktycznie, drużyny rozwijają sie. Jednakże to jeszcze nie to, o co mi chodzi w efekcie końcowym.

http://elusive-gaming.xaa.pl/index.php?site=squads

Chciałbym, aby widoczny był TYLKO obrazek drużyny(ew. może być napis DRUŻYNY na górze, bo nie wiem, czy da się to usunąć). Bez tego wyzwij, osiagniecia, wyniki, 2 członkow, pokaz szczegóły! Wiem, że to trzeba pousuwać jakieś zmienne, ale jak, to niestety nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczus

Zdecydowanie nie :P Teraz kompletnie rozjechana strona oraz jak klikam na 1 obrazk to 2 znika a członkowie sie nie pokazuja i dopiero jak jeszcze raz kliknę to działa członkowie sie pokazuja. Nie usunąłem tego, więc dalej mozesz sobie zobaczyc jak to wyglada.

[ Dodano: 2012-07-19, 19:33 ]

@esastro, chciałbym jednak skorzystać z tej modyfikacji, którą Ty mi podałeś, jednak mam pewne obawy co do jej prawidłowego funkcjonowania, gdyż: szablon jest zakodowany tak, że miejsce w którym miało by się to znajdywać jest węższe, niż w przkładzie. W tym wypadku szablon by się rozjechał, prawda? Czy da się to może jakoś zwężyć? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...