Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Współpraca dwóch różnych sieci WiFi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś będzie miał pomysł na rozwiązanie problemu z dostępem do programatora czasowego Zamel ZCM-42 (https://zamel.com/pl-PL/produkty/exta-automatyka-budynkowa/programatory-czasowe/zcm-42) , z dowolnego miejsca przez internet.

Urządzenie to nie posiada żadnej aplikacji (android, czy iOS) i można się połączyć z nim wyłącznie przez adres strony 192.168.4.1, po uprzednim połączeniu do generowanej przez niego sieci wifi. W praktyce oznacza to, że ustawiać programator można tylko lokalnie będąc bezpośrednio przy tym urządzeniu, np. przez telefon lub komputer, łącząc się z jego siecią wifi bez internetu.  

Dodam, że urządzenie to posiada możliwość aktualizacji oprogramowania przez internet. W jednej z zakładek ma opcję wpisania nazwy sieci wifi z internetem i hasła do niego – jednak w praktyce nie można z tym nic więcej zrobić.

I tu mam pytanie czy da się jakoś tą zintegrowaną sieć wifi urządzenia połączyć inną siecią wifi posiadającą dostęp do internetu (w pobliżu urządzenia mam sieć wifi w puli adresowej 192.168.8.xx) i mieć możliwość dokonywania zmian z dowolnej lokalizacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...