Skocz do zawartości

Wykonanie slideru w Popup z przewijanymi zdjęciami


Gość E l o w e c z k a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość E l o w e c z k a

Opis: Wykonanie slideru zdjec w oknie. Dokładnie chodzi mi o to by po kliknięciu na mojej stronie 

http://pluginy-amxx.pl

w boxa "Galeria" otwieralo sie takie okno Scr.hu i w nim przewijany slider zdjęć. Zależy mi na czasię, dobrze zapłacę.
Sposób płatności: Przelew
Cena: do obgadania na gg / steam.
Kontakt: gg: 65106566 / steam: Steam Community :: Ces't La Vie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
 • Podobna zawartość

  • dodałem przycisk do dvz shoutbox który wyświetla popup z emotikonami, ale gdy klikam w emotikony nie przenoszą się one do dvz shoutbox
   drugi problem brzmi następująco: dźwięk powiadomień w dvz shoutbox nie działa na wszystkich przeglądarkach (Firefox działa, Chrome nie działa)
   problem trzeci, kodzie przycisku jest wartość "value", jak mogę się tego pozbyć i zastąpić font awesome, wpisując kod ikony z font awesome przycisk nie działa

   css:
   dvz_shoutbox:
   <div id="shoutbox" class="front{$classes}"> <div class="head"> <strong>{$lang->dvz_sb_shoutbox}</strong> <a href="{$mybb->settings['bburl']}/index.php?action=shoutbox_archive"> <i class="fa fa-archive" style="color: white;"></i></a></strong></span> </div> <div class="body"> {$panel} <div class="window" style="height:{$mybb->settings['dvz_sb_height']}px"> <div class="data"> {$html} </div> </div> </div> <script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/dvz_shoutbox.js"></script> {$javascript} <script> dvz_shoutbox.callbacks['update'].push(function(){ if ($('#shoutbox .entry.new').length) { var audio = new Audio(rootpath + '/images/dvz_shoutbox.mp3'); audio.volume = 0.2; audio.play(); } }); </script> </div> dvz_shoutbox_panel:
   <div class="panel"> <form> <input type="text" class="text" placeholder="{$lang->dvz_sb_default}" maxlength="{$maxlength}" autocomplete="off" /> <input class="button_sb" value="Emoji" onclick="javascript:MyBB.popupWindow('/misc.php?action=smilies&amp;popup=true&amp;editor=shout_text', 'sminsert');" type="button" style="float: right;"> <input type="submit" style="display:none" /> </form> </div> konto testowe:
   l: test1234
   h: test123
  • Witam, mam problem z DVZ Shoutbox. Sam pop-up z emotikonami już mam, tylko nie mam pojęcia jak zrobić, żeby po kliknięciu w emotikon - przenosił się on do pola tekstowego.
   Pozdro
   jakiś czas temu już pisałem o tym wątek, @Salvation nawet się zadeklarował że pomoże, ale sprawa ucichła
  • Witam, w projekcie zatrzymał mnie formularz a dokładnie "podwójny slider". Jest ktoś kto pomógłby mi to ogarnąć? Zamieszczam SS z projektu.

   Mam coś takiego: https://codepen.io/anon/pen/jXYYry
   Może na podstawie tego kodu wyżej ktoś pomógłby ostylować tak jak na screenie z wyświetlaniem wartości z każdego slidera?
  • Poszukuję dodatku na popup facebook i inne. Webfrik.pl coś takiego oferuje ale niestety nie mają https i nie mogę wstawić tego dodatku na swoją stronę
   Szukam czegoś tego samego ☺️
  • Witam, mam w swoim szablonie wordpress slider obrazków, które chciałbym podmieniać w PA, 
   wystarczy że zrobię to w php i będę pobierał z bazy danych linki do obrazków czy istnieje
   jakiś prostszy sposób na zrobienie tego? Generalnie zamysł jest taki żeby nie podmieniać tych obrazków kodem
   tylko właśnie w Panelu Wordpressa.
 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

×