Skocz do zawartości

Zablokowali mi konto na Facebooku. Nietypowa aktywność


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez SeNioR,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zablokowali mi konto na Facebooku bez powodu.

"Twoje konto zostało zablokowane. Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. To może oznaczać że ktoś użył Twojego konta bez Twojej wiedzy.

Konto zablokowane czerwca 9, 2021.

Aby Cię chronić, Twój profil jest niewidoczny dla użytkowników na Facebooku i nie możesz korzystać ze swojego konta."

Mało tego dwa razy potwierdzałem zdjęciem dowodu dwa razy dostałem od nich linki tyle że podane hasła przez nich do konta nie działały.

Proszę o pilną pomoc jak ewentualnie odzyskać swoje konto i całą resztę zdjęć. Pozdrawiam. 

Facebook Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User 12
32 minuty temu, Nadredaktor napisał:

Problem w tym, że nie ma supportu... Posunąłem się do tego, że na kartce białej położyłem dowód i wyjaśnienie napisałem na tejże kartce... Bo nawet nie można dorzucić nic od siebie.

Nie ma alternatywnej metody załatwienia tego.
Musisz czekać na ich odpowiedź co niestety trochę potrwa. Ewentualnie szukać w zakładkach pomocy fb dalszej opcji kontaktu z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Założyciel

Cześć. Oznacza to z reguły, że ktoś zalogował się na Twoje konto z nowego urządzenia albo kraju odległego o tysiące kilometrów z którego logowanie nastąpiło po raz pierwszy.

Facebook traktuje to jako "nową podejrzaną aktywność" i blokuje konto na czas określony. Google robi podobnie. 

Sprawdź swój e-mail, Facebook powinien wysłać ci wiadomość i powinno w niej pisać dlaczego konto zostało zablokowane. 

Ostatnio było głośno o wycieku największej bazy haseł ponad 8 miliardów unikalnych rekordów. Oczywiście jest to zlepek wszystkich dotychczasowych wycieków w tym 500 mln haseł z Facebooka, ale ogrom jednak robi wrażenie.

Zalecałbym po odzyskaniu konta włączyć funkcję 2FA czyli Uwierzytelnienie dwusłownikowe, bo to standard w obecnych czasach.

55 minut temu, Kirito napisał:

Ewentualnie szukać w zakładkach pomocy fb dalszej opcji kontaktu z nimi.

Z Facebookiem nie da się kontaktować o tak i popisać sobie na Helpdesku. Nie starczyło by im ludzi aby odpisywać na te wszystkie wiadomości. Mogą to robić jedynie firmy, albo osoby które prowadzą kampanie reklamowe na Facebooku. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 miesiące temu...
 • 1 miesiąc temu...
 • Założyciel

Cześć Ewelina. Sprawdź stronę Zablokowane konta | Facebook na której został podany link do formularza gdzie można złożyć wniosek o ponowną weryfikację.

Dlaczego konto na Facebooku mogło zostać zablokowane?

Facebook blokuje konta, które mogą naruszać Regulamin Facebooka. Na przykład przez:

 • publikowanie treści niezgodnych z Regulaminem Facebooka;
 • używanie fałszywego imienia i nazwiska;
 • podszywanie się pod inne osoby;
 • zachowywanie się w sposób niedozwolony na Facebooku i niezgodny ze Standardami społeczności;
 • kontaktowanie się z innymi osobami w celu nękania, przesyłania reklam i informacji o promocjach lub inne formy niestosownego postępowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyskakuje takie info: 

Strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta. 😞

ale na maila normalnie przychodzą mi powiadomienia. Mogę zmienić hasło. Tylko jak się loguje to konto zablokowane 😞

Twoje konto Facebook zostało zablokowane. Odnotowaliśmy nietypową aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Założyciel
 • Rozwiązanie

Być może kliknęłaś nie w ten link. Spróbuj się najpierw wylogować i przejść do strony: Moje konto osobiste zostało zablokowane. Powinien być tam formularz w którym trzeba wpisać adres e-mail, Imię i Nazwisko oraz przesłać skan dowodu tożsamości. 

Formularz na Facebooku. Moje konto osobiste zostało zablokowane. Odblokowanie konta.

Skan dowodu tożsamości nie jest obowiązkowy ale przesłanie skanu ułatwia odblokowanie konta.

A tak poza tym to próbowałaś również kliknąć przycisk "Rozpocznij" aby przejść przez ten kilkuetapowy proces odblokowania konta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam. Napisali, że się odezwą, ale czarno to widzę... Ok spróbuję tak, jak piszesz. Dam znać czy się udało. Dziękuję za wiadomości 

Taki komunikat wyskakuje 😞

Cytat

Nie można przesłać informacji.

Zaloguj się na swoje konto, aby powrócić na Facebooka lub aby wyświetlić dalsze instrukcje.

Są w ogóle jakieś szanse?;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten swój lament:), ale mega było mi żal po tylu latach utracić to konto. Tak - okazało się, że wysłali mi jakiś kod weryfikacyjny i na początku ciągle wyskakiwało, że kod nieprawidłowy. Po pewnym czasie jednak się udało:)) Bardzo dziękuję za cenne rady i za cierpliwość do moich licznych komentarzy! ❤️  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...
 • 2 tygodnie później...

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

 • Podobna zawartość

  • Witam. Wiem że ten problem był już omawiany w temacie Zablokowali mi konto na Facebooku, jednak również potrzebuje pomocy. Na skrzynkę mailową przyszła mi wiadomość że zostało zmienione hasło do Facebooka ( osoba trzecia, bo ip pochodziło z Polski z Warszawy A ja korzystam z fb tylko na.telefonie w Uk)
   Nie wiem co robić, bo chcą mi przysłać jakiś kod, który nawet nie mam pojecia gdzie później bym miał to wpisać. Sęk w tym, że chcą mi go przysłać na nieistniejący już numer telefonu. Nie działa ani FB ani Messenger. Pomóżcie dobrzy ludzie.
   Marek, Twoje konto zostało zablokowane.
   Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. To może oznaczać, że ktoś użył Twojego konta bez Twojej wiedzy.
   Konto zablokowane listopada 18, 2021.


   Udało mi się uzyskać szesciocyfrowy kod na innej przeglądarce. Ale i tak wyskakuje że konto zablokowane 😕
  • Cześć! Ktorejś nocy ktoś pozmieniał hasła na poczcie i Facebooku i udostępniał na profilu i w wiadomościach prywatnych pornograficzne filmiki. Próbuję od kilku dni przejść proces weryfikacji ale Facebook nieustannie twierdzi, że nie wysyła mi SMSów (pomimo, że to robi a ja SMSy aktywnie dostaję - cały kod do weryfikacji).
   Po paru próbach po prostu blokuje możliwość dostania kolejnych kodów na 24 godziny. Próbowałam napisać do supportu ale każą najpierw się zweryfikować a tego nie mogę zrobić, bo nie mogę podać kodu.
   Napisałam przez różne inne formularze Facebooka i czekam na odpowiedź już ponad tydzień.
   Ktoś wie czy jest jakakolwiek opcja żeby to obejść?
   W przeglądarce na telefonie jest ten proces kawałek dalej, nie muszę weryfikować numeru ALE za to gdy nacisnę Kontynuuj to strona ładuje się w nieskończoność. Zdążą mi usunąć konto nim ktokolwiek naprawi ich błąd z weryfikacją…  • Moja siostra ma problem. Otóż wyślizgnął jej się telefon z ręki i jej się ponaciskało przypadkiem, zgłoszenie osoby na Facebooku. Były tam informacje i na dole przycisk gotowe.
   Jeśli nie nacisnęła przycisku gotowe to zgłoszenie nie poszło? Jest to konto gdzie jest strona firmowa a konto ma same imię bez nazwiska. Imię rozdzielone na imię i nazwisko. Więc teoretycznie jak poszło zgłoszenie to może być problem w postaci bana. Dało by się odkręcić takiego bana, gdzie konto ma z rok czasu ale bez nazwiska a na nim strona fb? 
  • Witajcie. Facebook zablokował mi konto i wymagają weryfikacji dowodem osobistym. Pytanie: jakie dane powinienem na nim zamazać? Domyślam się, że przynajmniej PESEL, seria i numer dowodu powinny być ukryte, a weryfikację przejdzie i bez tego?
   Dzięki.
  • Witam. Po wejściu na Facebook wyświetla ma się informacja że moje konto zostało zablokowane. Cała treść poniżej.
   Aska, Twoje konto zostało zablokowane. 
   Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. To może oznaczać że ktoś użył Twojego konta bez Twojej wiedzy. 
   Konto zablokowane października 9, 2021.
   Aby Cię chronić, Twój profil jest niewidoczny dla użytkowników na Facebooku i nie możesz korzystać ze swojego konta.

   Po wejściu na stronę główną wyświetla się:
   Wystąpił błąd. Strona Aktualności jest teraz niedostępna. Może to być spowodowane błędem technicznym, nad którego rozwiązaniem pracujemy. Spróbuj odświeżyć stronę. 

 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

  • Dzieje się tak ponieważ masz zainstalowaną wtyczkę Last Poster Avatar, która dodaje awatar autora ostatniego postu na stronie głównej i stąd data nie jest w stanie zmieścić się w jednej komórce i wystaje.  Dodatkowo tak jak wspomniał Damian, Twój szablon nie jest responsywny czyli nie jest przystosowany pod urządzenia mobilne. Ale to nie Twoja wina bo całe MyBB nie jest Mobile-Friendly. Ma się to jednak zmienić wraz z wydaniem wersji MyBB 1.9.0 Wydaje mi się że najlepszą opcją będzie ukrycie obrazków awatarów dla urządzeń mobilnych. Aby to zrobić dodaj do global.css następujący kod: @media only screen and (max-width: 768px) { /* Ukruj awatar jeżeli rozdzielczość jest mniejsa niż 768 px */ .avatarep_fd.avatarep_forumindex {display:none;} }
  • Paweł, wiele osób na całym świecie ma problem z ustawieniem zdjęcia profilowego. Ogólnie to wygląda to tak że jeżeli macie aplikację Facebook i Messenger to zdjęcie zmieniacie na Facebooku i ono aktualizuje się od razu na Messengerze. Jak macie tylko Messenger, ale kiedyś mieliście aplikację Facebook to aby zmienić zdjęcie musicie ponownie zainstalować aplikację Facebooka. Posiadając dotychczas tylko Messengera macie już utworzony profil z tym że nie jest on widoczny dla wszystkich publicznie tylko dla osób z Messengera.  Jeżeli chodzi o przycisk "Edytuj" pod zdjęciem profilowym w aplikacji Messenger to raz jest raz go nie ma. Z tego co wyczytałem to pokazuje się tylko osobom które wcześniej nigdy nie miały konta na Facebooku.
  • Cześć. Nie sugeruj się maksymalnym taktowaniem pamięci obsługiwanym przez procesor. Ważne jest jakie taktowanie obsługuje płyta główna i tym się kieruj przy zakupie pamięci RAM. Jeżeli płyta obsługuje 3200 MHz to takie bym zalecał 👍
×