Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Zagadki kryminalne. Zaginięcie Brandona Swansona.


Rekomendowane odpowiedzi

Brandon Swanson miał 19 lat gdy zaginął 14 maja 2008 roku w okolicach Lynd w Stanie Minnesota. Urodzil się 30 stycznia 1989 roku i mieszkał w Marshall. 13 maja 2008 skończyły się ostatnie zajęcia przed wiosenną przerwą na kampusie Collegu na którym studiował. Tego dnia był na imprezie ze znajomymi w Carnby. Według jego znajomych nie był odrzucony przez innych. Pił napoje alkoholowe.

Po skończonej imprezie udał się swoim autem w drogę do domu. Zadzwonił do ojca powiedzieć mu, że wjechał autem do rowu i nie potrafi z niego wyjechać. Rodzice chłopaka pojechali go szukać. Syn poprosił ich aby zamrugali światłami samochodowymi i on też miał to zrobić. Ale ani on, ani jego rodzice nie widzieli żadnego błysku świateł. Postanowił że pójdzie lokalną żwirową dróżką do miasta, do lokalnej restauracji i chciał aby ojciec zabrał go z parkingu obok restauracji.

Zagadki kryminalne. Brandon Swanson.

W pewnym momencie Brandon krzyknął O shit! i połączenie zakończyło się. Rodzice przypuszczali że może rozładowała się bateria w telefonie Brandona. O 6:30 zgłosili na policję zaginięcie. Policjanci twierdzili, że młodzi ludzie zazwyczaj po imprezach długo się nie odzywają. Ale koniec końców zaczęły się poszukiwania. Znaleziono porzucony samochód Brandona ale nie było żadnych śladów, więc nie można było wywnioskować w którą stronę się udał. Ojciec chłopaka przypomniał sobie że Brandon wspominał coś o wodzie, więc poszukiwania trwały też na pobliskiej rzece Yellow Medicine River. Nie znaleziono żadnych tropów więc poszukiwania przerwano. Na jesieni je wznowiono lecz bez efektów. Akcja poszukiwawcza trwała do 2011 roku.

Teorie co mogło stać się z Brandonem

Możliwe że Brandon utonął w rzece, pośliznął się albo dostał hipotermii.

Istnieje teoria że mógł uciec i obecnie ukrywa się gdzieś. Lecz jego rodzice nie wierzą, aby ich syn był zdolny to zrobić.

Podczas poszukiwań rodzice chłopaka mieli w zwyczaju zapalać światło na ganku w domu. Miało to symbolizować ich nadzieję na odnalezienie syna i jego powrót do domu. Tradycję tą kontynuują do dziś, choć od zaginięcia Brandona minęło już 13 lat...

Jak myślicie co stało się z Brandonem? Możecie podzielić się swoimi opiniami w komentarzu pod tym postem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...