Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Zakodowanie strony internetowej na WordPress


Rekomendowane odpowiedzi

Zlecę zakodowanie strony internetowej na WordPress (layout mojego autorstwa: Portfolio 2022). Do projektu dojdzie jeszcze widok mobilny dla bloga + wygląd wpisu na blogu i dwie krótkie (coś jak "portfolio" lub "contact") podstrony "about me" i "clients". Zlecenie prawdopodobnie będzie do realizacji dopiero w następnym miesiącu, ale już szukam kogoś kto by się tego podjął aby dowiedzieć się jak wyglądają koszta takiej realizacji oraz żeby uzgodnić i obgadać wszystkie funkcjonalności, które chciałbym mieć na stronie. Strona w dwóch wersjach językowych: domyślnie angielski i możliwy do zmiany na polski. Dobrze by było jakby strona była wykonana na ACF Pro, aczkolwiek na jakimś page builderze też może być o ile strona będzie działać szybko. Dobrze by było jakby programista od razu załatwił optymalizacje pod SEO, ale tego nie wymagam.

Za cenę: cena nie gra roli, chcę mieć profesjonalnie zrobioną stronę, która będzie zakodowana dobrze pod każdym, nawet najmniejszym względem. Co do ceny to bardziej oczekuję wyceny od programisty.

Sposób płatności: przelew / blik

Kontakt: taki pierwszy kontakt może być tutaj na forum, ale później wolałbym przejść gdzieś, gdzie kontakt pomiędzy mną, a programistą będzie łatwiejszy i szybszy, np. facebook / rozmowy przez telefon lub sms-y, ale to już uzgodnimy w wiadomości prywatnej tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na Pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...