Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
  • Utwórz konto

Załóż darmowe konto, wykonaj transakcję kartą i zdobądź 15£ z Monese


Rekomendowane odpowiedzi

image

Chciałbym Wam przedstawić dzisiaj prosty sposób, w jaki można zarobić 15£ (czyli około 75 zł). Nie wymaga wkładu finansowego, jedynie doładowania konta dowolną kwotą. Po utworzeniu konta i otrzymaniu karty, Ty również możesz zarabiać! Każdy użytkownik otrzymuje swój specjalny kod polecający, dzięki któremu możesz zaprosić swoich znajomych do założenia konta, aby potem pić zimne piwko w te upały za darmo  

Może na początek - co to jest Monese?

Jest to usługa darmowej bankowości online. Możesz płacić nią za granicą nie martwiąc się o prowizję ze swojego banku za przewalutowanie płatności. W Polsce również płacisz bez ukrytych opłat.

 Nielimitowane transakcje
 Otrzymuj przelewy w £ lub €
 Zbliżeniowa karta debetowa
 Szybkie przelewy
 Wypłacaj gotówkę na całym świecie

Więcej informacji możesz przeczytać na ich stronie internetowej Otwórz konto bieżące online | Monese

Co zrobić, aby zdobyć premię w wysokości 15£?

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy, że:

  1. Pobierzesz aplikację na swój telefon (Google Play / App Store) i założysz darmowe konto, wpisując mój kod polecający DAMIA739 (pamiętaj, aby wybrać walutę GBP ponieważ funt jest droższy niż euro ).
  2. Zweryfikować swoją tożsamość, po czym zamówić darmową kartę fizyczną  (swoją drogą, wygląda bardzo stylowo).
  3. Po otrzymaniu karty, aktywować ją, doładować dowolną kwotą (można to zrobić zaraz po założeniu konta gdyż przelew zwykły, który jest darmowy idzie kilka dni. Przyśpieszy to całą procedurę, bo po otrzymaniu karty będziesz mógł wykonać krok nr 4).
  4. Wykonać transakcję przy użyciu karty (możesz kupić nawet bułkę w biedronce i to też się liczy).
  5. Po poprawnym wykonaniu powyższych kroków, w ciągu 48h otrzymasz premię. Możesz ją wypłacić na swoje konto bankowe lub zachować i płacić kartą dalej w sklepach czy w internecie.

Sami przyznacie, że nie są to trudne czynności. Całość trwa około tygodnia czasu. Do mnie karta przyszła już po 4 dniach. Na obrazku widniejącym w górnej części posta jest mój screen z aplikacji - jak widać sposób działa. W razie pytań zapraszam na PW.

UWAGA!

Każda osoba, która zarejestruje się używając mojego kodu (sprawdzę to ?‍♂️) otrzyma ode mnie kod na darmowe 3-miesięczne konto PREMIUM. Dzięki niemu, nie płacisz żadnej prowizji czy to za transakcje, czy za wypłaty z bankomatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj dyskusję

Dołącz do Pecetowicza, aby kontynuować dyskusję w tym wątku.

  • Dodaj nową pozycję...
  • Dodaj nową pozycję...