Jump to content
Empc.

Zapowiedziano Pro Evolution Soccer 2013. Pierwszy teaser gry

Recommended Posts

Empc.
Firma Konami zapowiedziała odsłonę serii Pro Evolution Soccer. Demo planowane jest na wrzesień. Gra ukaże się w pierwszej kolejności na PC. Znane są już wstępne wymagania sprzętowe.

Rywalizacja Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo po raz kolejny przeniesie się na pecety i konsole. W odpowiedzi na zatrudnienie Argentyńczyka do promocji gry FIFA Street przez koncern Electronic Arts, Portugalczyk będzie ponownie promował najnowszą odsłonę piłkarskiego cyklu Konami – tak wynika z teasera, który pojawił się na oficjalnej stronie Pro Evolution Soccer 2013.

Oficjalny trailer gry, zawierający najprawdopodobniej pierwsze fragmenty rozgrywki, pojawi się we wtorek 24 kwietnia. Tytuł ukaże się w pierwszej kolejności na PC.

We wrześniu tego roku fani serii mogą spodziewać się dema PES 2013. Już teraz znane są jego wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP Service Pack 3 lub lepszy

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon 64 X2

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6300 / Radeon X1200 lub lepsza)

Co ciekawe, podana konfiguracja sprzętowa jest słabsza od tej wymaganej do gry w Pro Evolution Soccer 2012. Może to mieć związek z krążącymi po Internecie pogłoskami o nowym silniku graficznym, jaki będzie napędzać najnowszą odsłonę serii.

Zapowiedziano Pro Evolution Soccer 2013. Pierwszy teaser gry - ilustracja #1

705715015.jpg

Zobaczymy jak w tym roku przebiegać będzie piłkarska konfrontacja EA z Konami. Zeszłoroczna odsłona cyklu japońskiej korporacji po raz pierwszy od wielu lat ustępowała miejsca tytułowi jej amerykańskiego konkurenta – FIFA 12. W naszym serwisie uzyskały one odpowiednio oceny 7.5 i 9.0.

Oceny recenzentów znalazły odzwierciedlenie w wynikach sprzedaży. Zgodnie z danymi z lutego, gra firmy Konami trafiła do co najmniej 5 milionów graczy, natomiast informując o popularności swojego tytułu koncern EA mówił o ponad 10 milionach sprzedanych egzemplarzy.

Pro Evolution Soccer to seria symulatorów piłki nożnej opracowana przez japoński koncern Konami. Ukazuje się od 2001 roku, a jej protoplastą była seria International Star Soccer. Początkowo gry z tego cyklu przeznaczone były na konsole PlayStation i Playstation 2. Od 2003 roku ukazują się także w wersjach na inne platformy sprzętowe. Od tamtej pory PES ostro rywalizuje z serią FIFA koncernu Electronic Arts. W Japonii seria znana jest pod nazwą World Soccer Winning Eleven.

Oficjalna strona Pes2013: http://konami-pes2013.com/

źródło: gry-online.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel

Zapowiada się dosyć ciekawie oby nie była tak lipna jak 2012. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Empc.
Posted Original Poster

Dzisiaj pierwszy trailer i z tego co zapowiedziano ma być coś zupełnie nowego - nowa generacja E-Piłki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...