Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Zauważyliśmy, że ostatnio nie korzystasz z systemu PayPal


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wiadomość e-mail o treści:

Nie chcemy się żegnać! Zauważyliśmy, że ostatnio nie korzystasz z systemu PayPal. Ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, planujemy zamknąć konto utworzone za pomocą adresu xxx. Konto zostanie zamknięte za 7 dni, o ile nie podejmiesz odpowiednich działań. Aby zachować konto, zaloguj się do konta przed 14 grudnia 2020

Czy gdybym miał gdzieś pieniądze na jakimś koncie i przez jakiś dłuższy czas zapomniał się logować to czy wszystkie przepadły to już lepiej jest mieś w gotówce. Czy z kontami bankowymi też tak jest?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze PayPal używa pełnego imienia i nazwiska, nie jak użytkownik, albo witamy itp. Po drugie sprawdź z jakiego maila zostało wysłane, a po trzecie yo wyglada jak zwykły skam.

I ostatnie, PayPal nie zamyka kont przez długa nieaktywność, jak masz pieniądze i faktycznie może tak się zdąży (w co wątpię) to zaloguj się normalnie z przeglądarki i po sprawie. Jak nie chcesz to jakiekolwiek  środku zostaną przelane  na domyślny sposób płatniczy jaki masz ustawiony na paypaly(bank, karta)bo przecież musisz to zrobić aby używać PayPal.

pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki racja, ale dopiero wchodzi w życie od 16 grudnia i nie będzie brane pod uwagę gdy konto jest puste albo mamy negatywne środki.

Czyli szybki login raz w roku  i gotowe, ale zawsze z przeglądarki nie z maila. Następna furtka otwarta dla skamerow.

P.S. „Człowiek uczy się całe życie „

Edytowane przez edjazoli25
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Założyciel

Dokładnie tak jak napisał @andreii.

Zmiany dla klientów PayPal, wejdą w życie 16 grudnia 2020 roku.

Jeśli użytkownik PayPal nie zalogował się na konto, nie przelał, nie otrzymał ani nie wypłacił pieniędzy w ciągu 12 następujących po sobie miesięcy przed grudniem 2020 r., jego konto zostanie uznane za nieaktywne.

Wtedy użytkownik będzie musiał zapłacić maksymalnie 50 złotych lub w całości każdą niższą kwotę, która znajduje się na koncie. W praktyce oznacza to, że stawka zależy od salda. Dla kont z saldem powyżej 50 zł wyniesie 50 zł, a w przypadku, gdy osoba posiada na koncie np. 20 złotych - zostanie ono wyzerowane.

Zamknięcie konta PayPal

Użytkownicy którzy nie zgadzają się z nowym regulaminem, mogą bezpłatnie zamknąć konto przed 16 grudnia 2020 roku. PayPal ostrzega jednak, iż decyzji też nie będzie można cofnąć, a dostęp do konta zostanie utracony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem wciąż nierozwiązany? Dodaj swoją odpowiedź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto. Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...