Skocz do zawartości

Zmiana wyglądu tematu


Rafik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Link do forum: www.games-kingdom.pl (forum zamknięty wszystko na ss)

Dokładny opis problemu: Dodany poniżej

Posiadany styl: Deflection by Everyone

Modyfikacje na forum:

Witam. Problem polega na tym, że chciałbym zrobić to przezroczyste ale nie wiem jak to zrobić. Prosiłbym o pomoc z waszej strony:

2vb1uvr.png

i to samo jest z wyglądem odpowiedzi:

e6wvuc.png

Proszę o pomoc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Podobna zawartość

  • Link do forum:http://cs-rash.pl/
   Dokładny opis problemu: Jak zmienić kolor belek Chciałbym mieć je bardziej niebieskie.
   Posiadany styl: Deflection Templates
   Modyfikacje na forum: -
  • Link do forum: www.play-gaming.pl
   Dokładny opis problemu: a więc po wejściu w jakikolwiek temat chcę odpowiedzieć "szybka odpowiedzieć" więc pisze tam swój post klikam dodaj odpowiedź a tu wyskakuje obrazek " ten taki co się laduje" z tekstem "Wczytywanie proszę czekać" i to w ogóle nie znika i posta nie pokazuje a po odświeżeniu strony post jest.
   Posiadany styl:
   Modyfikacje na forum:

   Konto :
   [L]: test
   [H]: test123


   Pozdrawiam , Mateusz.(ZyciE)
  • Nazwa modyfikacji:Dvz shoutbox djhehe
   Demo/Screen: ---
   Inne informacje:www.gamemods.pl
   Pełny opis problemu:Jak zmienić kolor belki shoutboxa a taki sama jaka jest na forum
  • Link do forum: Hard-Truck.xaa.pl
   Dokładny opis problemu: Witam, po wgraniu kilku "legend grup" nie wyświetla grupy na dole w statystykach, grupy są dodane ale ich nie wyświetla, w czym może być problem?
   Posiadany styl: Deflection
   Modyfikacje na forum: Top5


  • Witam . Pobrałem styl deflection i niewiem teraz gdzie wrzucić plik "header.psd" ..Jestem zielony któs pomoże daje :piwo:
 • Najnowsze tematy

 • Ostatnio rozwiązane

  • Próbowałem już tego, sprawdzałem zmianę każdego ustawienia lecz niewiele to dało. Zauważyłem też że przy włączeniu komputera całkowicie od nowa, monitor przez pewien czas wyświetla prawidłową barwę kolorów a potem je zmienia. W załączniku porównanie kolorów z laptopa(niebieskie) i monitora(różowe). (Nie wiem czy ma to cokolwiek do rzeczy, ale do pisania na tablecie graficznym używam programu MC OneNote, który zawsze miał motyw biały. Gdy któregos razu uruchomiłem aplikację, zmieniła ona motyw na czarny i od tamtego  czasu, kolory są zimne, nienasycone.) PROBLEM ROZWIĄZANY  Otóż zauważyłem, że kolory wyglądają jak w trybie dla daltonistów. Wszedłem w ustawienia i okazało się, że (nie wiem dlaczego nigdy tego nie włączałem) miałem włączone filtry kolorów. Po ich wyłączeniu wszystko wróciło do normy. Może przypadkowo nacisnąłem jakiś skrót klawiszowy, nie mam pojęcia.😅
  • Cześć. Odpowiednikiem RTX 2060 OC jest AMD Radeon RX 5600 XT. Karta pobiera 10W mniej, ma tyle samo pamięci (6GB GDDR6) i tą samą szynę pamięci 192 Bit. Ewentualnie trochę tańsza ale z 2 GB pamięci więcej RX 5500 XT OC 8GB GDDR6 za 2100 zł.
×