Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Domiss

Ustawienie / zmiana aplikacji które uruchamiają się przy starcie

Promowane odpowiedzi

Domiss    7

Witam mam pewien problem. Chodzi mi o to, że jak widzę odpalające się aplikacje, które przy starcie systemu mają po 200k Pamięci. Chodzi mi o to, aby ustawić jakie aplikacje mają się uruchamiać przy starcie systemu. Bo jak wszystkie podskakują to 200k Pamięci to laguje komp i muszę czekać aż się załadują i norma ich pamięci wynosi po 4k. Wiecie jak można ograniczyć liczbę aplikacji otwierających się przy starcie systemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
CzareK    4,488

TuneUp Utilities 2012, najlepszy program jaki znam.Automatycznie wyłączy Ci programy, których w ogóle nie używasz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
CzareK    4,488

Raczej tak, ale niektóre aplikacje możesz wyłączyć, aby się nie uruchomiały przy starcie systemu.

TuneUp Utilities 2012 to pakiet, w składu którego wchodzi szereg narzędzi pozwalających na zarządzanie i optymalizację pracy systemów Windows.

Wśród nich znaleźć można aplikacje odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią komputera, bezpieczne kasowanie i odzyskiwanie danych, czyszczenie rejestru i kasowanie niepotrzebnych plików systemowych, odinstalowywanie aplikacji, zmianę boot screena, ikonek przypisanych do konkretnych rozszerzeń itp. Kilkanaście narzędzi dostępnych w TuneUp Utilities 2012 oferuje właściwie wszystkie funkcje potrzebne do zoptymalizowania pracy systemu.

Pakiet w wersji 2012 wyposażony został ponadto w takie narzędzia jak TuneUp Disk Doctor, TuneUp Disk Space Explorer, TuneUp System Control, 1-Click Maintenance, TuneUp DiskCleaner i TuneUp RegistryCleaner.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×