Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Bartekr90

[Nieaktualny] [Zlecę] Lekkie zmodyfikowanie Generatora Online !

Promowane odpowiedzi

Witam !
 
Oferta ta jest dla osób które znają się na takich dziedzinach jak HTML, JavaScript itp. Posiadam projekt generatora online. Poniżej przedstawiam jego działanie obecne:
 
 
Szukam osoby, która będzie potrafiła mi lekko ten projekt zmodyfikować. Już tłumaczę czego dokładnie będę potrzebował. A więc po kliknięciu w "Start The Installation" chciałbym aby pokazała się jeszcze jedna podstrona w której użytkownik będzie musiał zaakceptować warunki licencyjne gry itp itd aby mógł iść dalej. Następnie po zaakceptowaniu warunków rozpocznie się "niby" pobieranie gry. Po pobraniu gry użytkownikowi pokazuję się podstrona z informacjami instalacyjnymi i tutaj również będę potrzebował zmiany.  Chodzi mi o opcję "Select Installation directory" chciałbym aby użytkownik mógł wskazać niby miejsce docelowe gdzie gra ma zostać zainstalowana bo na chwilę obecną jest tylko możliwość wpisywania ścieżki. Następna lekka zmiana to wydłużyć troszkę proces instalacji + dodać komendy które będą wiarygodne że gra faktycznie jest instalowana. I to by było na tyle. Oczywiście zapomniałem powiedzieć że Generator ten będzie nie działającym generatorem jedynie ma stwarzać wrażenie wiarygodnego i dlatego wszelkie sugestię również są mile widziane. Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą.
 
Podsumowując ten generator albo inaczej skorzystanie z tego generatora pozwoli "niby" użytkownikowi pobrać i zainstalować na swoim komputerze pełną wersje gry na PC.
 
Dla osoby, która faktycznie zna się na tego typu projektach to będzie chwila roboty dlatego za tą usługę jestem w stanie zapłacić do 50 zł.
 
Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: grangamess@gmail.com
 
Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×