Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

creet.

Złodziej - ChristopherGross

Promowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesięcy nie zaglądam na żadne forum związane z grafiką, ale wczoraj postanowiłem na nowo zacząć zabawę z grafiką (zawsze gdy potrzebuję hajsu to wracam do grafiki :D), z nudów przeglądałem stare tematy poprzez Tapatalk i przypadkiem trafiłem na temat w którym użytkownik ChristopherGross poszukuje osoby do zakodowania layout'a -

. Niestety to jest layout mojego autorstwa i nikomu go nie sprzedawałem, a tym bardziej nie udostępniałem pliku .xcf, pewnie ktoś zrobił mu identyczny. Użytkownik ten 8 dni przed napisaniem tematu z ogłoszeniem że poszukuje kodera napisał do mnie na PW w sprawie kupna layout'a, niestety nie wykazał dalszego zainteresowania po podaniu przeze mnie ceny - screen http://scr.hu/1g4k/x3qog

Jeżeli ktoś ma z nim jakiś kontakt to proszę piszcie do mnie na PW lub gg (podane w profilu), uważajcie na interesy z tym użytkownikiem. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż użytkownik logował się ostatnio we wrześniu:

 

56a00b80cc7a9_sd-postanowil-anna-maria-w

 

Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej, Sąd Okręgowy po rozpoznaniu sprawy ChristopherGross'a uznaje go za winnego dokonania zarzucanego mu czynu i wymierza mu karę w postaci 2 ostrzeżeń i usunięcia tematu.
Wina oskarżonego w tej sprawie nie budzi wątpliwości, istotny jest jedynie wymiar kary. Sąd wymierza karę w granicach przewidzianych przez ustawę. Za oszustwo grozi kara od 2 ostrzeżeń do kary dożywotniego pozbawienia dostępu do forum. Sąd wymierzył karę 2 ostrzeżeń, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności zarówno łagodzące jak i obciążające. I nie wątpliwie tych obciążających jest znacznie więcej.

  • Lubię to! 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×